Przejdź do treści

O Nas

Nazywamy się Martyna i Marcin Szczawińscy

11 lat temu rozpoczęliśmy naszą przygodę z nieruchomościami. Inwestowaliśmy własne środki, przygotowywaliśmy zakupione nieruchomości pod wynajem i zdobywaliśmy cenne doświadczenie.

Szybko inwestowanie przerodziło się w sposób na życie, a branża nieruchomości stała się naszą pasją i codzienną pracą.

Postanowiliśmy odmienić rynek nieruchomości i stworzyliśmy Metr Kwadratowy. To nasze spełnienie marzeń o bezpiecznej przestrzeni dla inwestorów, właścicieli i najemców. Jesteśmy specjalistami na rynku nieruchomości.

Martyna

Martyna to pionierka w dziedzinie home stagingu oraz prawdziwa bizneswoman, która zmienia branżę nieruchomości.

Zamiast podążać utartymi ścieżkami poszukuje innowacyjnych rozwiązań, czego dowodem może być to, iż stworzyła autorską technikę Saper™, zwiększającą wartość każdego lokalu do sprzedaży lub wynajmu. Aktualnie wprowadza innowacyjny nowy zawód SAPERA  nieruchomości.

Posiada wyjątkową intuicję i łatwość odczarowywania wnętrz. Z ciasnej, niewielkiej przestrzeni wykreuje designerskie wnętrze z charakterem. Dzięki niej nieruchomości zyskują na wartości oraz efektywnie wynajmują się lub sprzedają.

Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Wydobywa potencjał z każdej nieruchomości i zamienia ją w atrakcyjną, szybko sprzedającą się inwestycję.

Jest autorką książki „HOME STAGING jak zwiększyć wartość nieruchomości przy sprzedaży i wynajmie?” oraz współautorką poradnika „Pomysł do wynajęcia 2”, „Współpraca z firmą zarządzającą najmem”.

Marcin

Marcin aktualnie posiada 150 najemców pod swoją opieką, podpisał ponad 1000 umów najmu, a zarządzany przez niego majątek szacuje się na około 20 milionów. 

Wyróżnia go uśmiech i spokój, które towarzyszą mu na każdym etapie inwestycji. Za tym spokojem kryje się wiedza i doświadczenie. Jeśli ktoś ma Was prowadzić krok po kroku do wyznaczonego celu, to właśnie Marcin jest doskonałym wyborem. 

W najtrudniejszych sytuacjach zachowuje zimną krew i znajduje rozwiązanie. 

Jest znawcą toruńskiego rynku nieruchomości. Potrafi wyszukać prawdziwe okazje inwestycyjne. Z jego pomocą można inwestować z przekonaniem, że wybrana nieruchomość wkrótce będzie przynosić zysk.

Posiada liczne certyfikaty i nieustannie się szkoli, stawiając sobie poprzeczkę coraz wyżej.

Szuka alternatywnych form inwestowania w nieruchomości, dlatego jest współudziałowcem pierwszego hostelu kapsułowego w Polsce.

Magda

Magda – zawsze powita Was szczerym uśmiechem.
Jest specjalistką w zakresie zarządzania najmem.

Co to znaczy?

 • Profesjonalnie przygotuje Twoją nieruchomość pod wynajem i zaopiekuje się nią, żebyś mógł cieszyć się pasywnym dochodem.
 • Znajdzie idealnego najemcę i zweryfikuje jego prawdomówność oraz rzetelność.
 • Dzięki niej Twoja nieruchomość jest bezpieczna, a zysk z wynajmu – zagwarantowany.
 • Magda odpowiada także z sprawne funkcjonowanie biura: dba o obieg dokumentów, wpisywanie kosztów, analizowanie faktur, pisanie umów.

Jest absolwentką the College of Edinburgh o kierunku administracyjnym, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z klientem zagranicznym. Zawsze gotowa na nowe wyzwania.
Pomimo wyznawanej zasady “śpiesz się powoli”, jest zawsze w ruchu. Prywatnie pasjonatka gastronomii, aktywności fizycznej i odpoczynku na łonie natury.

Krystian

Krystian specjalizuje się w bezpiecznym zarządzaniu i wynajmie nieruchomości.

W czym może pomóc?

 • wybierze idealnego najemcę oraz zweryfikuje jego wiarygodność
 • przygotuje mieszkanie do wynajmu
 • stworzy atrakcyjnie ogłoszenie
 • zadba o to, aby twoje mieszkanie prezentowane było w jak najlepszym świetle i przyciągnęło uwagę potencjalnych najemców
 • zapewni bezpieczny wynajem: przygotuje odpowiednie dokumenty, protokoły, umowy
 • znajdzie idealne mieszkanie na wynajem
 • rozwiąże każdy problem i sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom

Nieruchomości są jego prawdziwą pasją. Dla niego ta praca to nie tylko budynki, design, metry kwadratowe, ale przede wszystkim ludzie.

 • Największą satysfakcję sprawia mu budowanie trwałych relacji.
 • Według Krystiana kluczem do sukcesu jest pełne zrozumienie potrzeb i oczekiwań klientów.

Jego motto motywujące to:

Nieruchomości stają się wartościowe, gdy są zaprojektowane i zarządzane tak, aby spełniały oczekiwania i potrzeby ludzi, którzy z nich korzystają.

Prywatnie studiuje kognitywistkę, a jego zainteresowania skupiają się wokół nauki o ludzkim mózgu, fascynujące, prawda? Jest również miłośnikiem podróży – szczególnie ekstremalnych wypraw pod namiot, gdzie może być blisko natury.

Kim więc dokładnie jesteśmy?

Opiekunami inwestora

Administratorami nieruchomości

Inwestorami i ekspertami rynku toruńskiego

Negocjatorami

Home stagerami

Ekspertami

„Oszczędzaczami czasu”

Działamy kompleksowo

Działamy kompleksowo, na wielu płaszczyznach, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort inwestycji i wynajmu.

Poprowadzimy Cię krok po kroku i pomożemy zainwestować, wynająć mieszkanie lub zamieszkać w wymarzonej lokalizacji. Zaufaj profesjonalistom i zyskaj bezpieczeństwo i cenny czas 🙂

Aktualnie Metr Kwadratowy tworzą cztery osoby. Każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie. Łączy nas pasja i innowacyjne
spojrzenie na rynek nieruchomości.

Martyna Szczawińska

Marcin Szczawiński

Magda Koprowska

Sylwia Derda

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami